» Uudised
Uudised
Advendi-, jõulu- ja aastavahetus Palamuse kirikus
»Loe veel...
Jumalateenistused igal pühapäeval kell 11
Alates 2.veebruarist on koguduse hooldajaõpetajaks Urmas Oras ja majandusküsimustega tegeleb Tiina Tegelmann

»Loe veel...
Ära anda

Ära anda (annetuse eest?) kolm vana kappi ja kaks suurt kirjutuslauda.

Pilti näete siit: https://lh5.googleusercontent.com/-DMdzwWQApRk/UimYvnFbzrI/AAAAAAAAC6A/vC2-N3zmpUw/w958-h719-no/20130906_112744.jpg

»Loe veel...
Isikuandmed

Sisestame jõudu mööda koguduseliikmete isikuandmeid selleks loodud arhiiviprogrammi Koguja. See on oma olemuselt kirikuraamatud arvutis. Nagu paberil raamatud koguduse kantseleis, nii on ka need arvutisse sisestatud koguduseliikmete andmed kättesaadavad vaid koguduseõpetajale ja kantseleitöötajale (kui meil peaks selline inimene tekkima). Kirikuvalitsus ja programmeerimistööd tegev asutus on teinud kõik endast sõltuva, et suvalised inimesed neile andmetele ligi ei pääseks.
Koguja ehk kirikuraamatud arvutis on loodud selleks, et hõlbustada suhtlemist koguduse liikmetega. Näiteks meie kogudus saadab igal aastal sinna salvestatud aadresside alusel välja kirju koguduse töö aruandega. Programm on olnud õpetajale abiks ka eraviisiliselt inimestega kontakti leidmisel.

Et sinna saaksid ka teie kohta kõige ajakohasemad andmed, siis palun täitke siin olev ANKEET ja toimetage see koguduse kantseleisse.

Võite saata e-postile, kuid kui oma andmeid arvutis saata ei tihka, siis võite ka ise tuua või tigupostiga saata.

Jaan

»Loe veel...
Kingitus vastsündinule
Meie sõbrad Ikaaliste koguduses on kokku pannud kingipakid vastsündinute peredele ning Palamuse kogudus on lisanud neile huvitavat ja kasulikku lugemisvara. Pakid saab kätte Palamuse koguduse kantseleist.
Need pakid on mõeldud Palamuse kihelkonnas sündinuile. Kuna kihelkond on valla piiridest laiem, siis võivad julgesti tulla ka kaugemal elavad vastsed vanemad.
Kuna koguduse kantseleis inimest igal ajal kohal ei ole, siis oleks targem enne telefonitsi kokku leppida: Jaan Nuga 5226824, 7760585.
»Loe veel...
koguduse postiloend

Meie kogudusel on oma postiloend, kuhu saavad kirjutada vaid loendisse kuulujad (rämpsu ei saa saata).

Selle kaudu on võimalik saada infot erinevate meie koguduse ja üldkiriklike ettevõtmiste kohta ning ka ise teistega suhelda.

Oma e-posti aadressi loendisse lisamiseks kirjutage mulle aadressil palamuse@eelk.ee.

»Loe veel...
ajaleht Eesti Kirik

Ajaleht Eesti Kirik (EK) ei ole mitte lihtsalt põnev lugemine vabaks ajaks ja ainuke eestikeelne kristlik nädalaleht. EK on ka väga oluline koguduseliikme töövahend. Sealt saame teada nii meie kirikus kui kaugemal toimuvast, seal on välja pakutud eestpalve teemasid, seal on pühapäevased jutlused ja palju kaasamõtlemise teemasid, on lihtsalt inimese haridusele olulist.

EK saab jätkuvalt tellida ka koguduse kaudu. Selleks tuleb oma soovist teada anda ning vormistada pangas püsikorraldusega annetus kogudusele vähemalt 2,40 eurot kuus (see on EK tellimise hind). Koguduse kaudu tellides saate tuleval aastal annetuse summalt tulumaksu tagasi.

EK aastatellimus on väga hea kingitus mistahes tähtpäeval.

Kui olete oma lehe läbi lugenud, siis jätke see sobilikku kohta, kus teisedki seda lugeda saaksid.

Võrguvariant

»Loe veel...
Kümnisest

Piibel kõneleb Iisraeli ehk Jumala rahva esiisa lepingust Jumalaga, kus ta lubab maksta kogudusele kümnist kõigelt, mis tal on.
http://www.piibel.net/?q=1Ms+28%3A10-22

Ajaloost on teada, et see kunagine leping on teisenenud nõnda, et ilmalikud valitsejad korjasid rahvalt kümnist ja maksid siis omakorda sellelt kümnist kirikule. Ehk siis: kirikule sai tegelikult 1%.
http://www.eha.ee/naitused/jaanuar_tekst.htm

Ka tänapäeval on meie kirikuvalitsus palunud inimestel maksta vähemalt 1% oma väljaminekutest koguduste töö heaks. Selleks ei ole mingit sundi, on vaid inimeste hea tahe ja soov panustada ka oma tööd Jumala Sõna ja sakramentide jagamisse.

»Loe veel...
Abivahendid
Koguduse varasalvedesse on kogunenud suuremal hulgal karke, keppe, tugiraame ja ka mõned turvahällid. Veel on vatitupsusid, haavasidemeid, kurku vaatamise puidust spaatleid ja muud meditsiinilist kraami, mis sobiks ehk lastele meisterdamiseks. Kui kellelgi on huvi, siis võtke palun ühendust. »Loe veel...
Sõprade tegemised 2013

Lisaks valla lehes ilmunule leiab tegijate endi tähendusi ka sellelt lehelt:

http://missiopalamuse.blogspot.com/

»Loe veel...
1-10 / 22 Järgmine lehekülg >>
EELK Palamuse Püha Bartholomeuse Kogudus | Köstri allee 1 Palamuse 49 226 Jõgevamaa | tel: 776 0585