» Uudised
Isikuandmed
Administrator, 26.01.2017
Uudised

Sisestame jõudu mööda koguduseliikmete isikuandmeid selleks loodud arhiiviprogrammi Koguja. See on oma olemuselt kirikuraamatud arvutis. Nagu paberil raamatud koguduse kantseleis, nii on ka need arvutisse sisestatud koguduseliikmete andmed kättesaadavad vaid koguduseõpetajale ja kantseleitöötajale (kui meil peaks selline inimene tekkima). Kirikuvalitsus ja programmeerimistööd tegev asutus on teinud kõik endast sõltuva, et suvalised inimesed neile andmetele ligi ei pääseks.
Koguja ehk kirikuraamatud arvutis on loodud selleks, et hõlbustada suhtlemist koguduse liikmetega. Näiteks meie kogudus saadab igal aastal sinna salvestatud aadresside alusel välja kirju koguduse töö aruandega. Programm on olnud õpetajale abiks ka eraviisiliselt inimestega kontakti leidmisel.

Et sinna saaksid ka teie kohta kõige ajakohasemad andmed, siis palun täitke siin olev ANKEET ja toimetage see koguduse kantseleisse.

Võite saata e-postile, kuid kui oma andmeid arvutis saata ei tihka, siis võite ka ise tuua või tigupostiga saata.

Jaan

»Tagasi