» Uudised
ajaleht Eesti Kirik
Administrator, 26.01.2017
Uudised

Ajaleht Eesti Kirik (EK) ei ole mitte lihtsalt põnev lugemine vabaks ajaks ja ainuke eestikeelne kristlik nädalaleht. EK on ka väga oluline koguduseliikme töövahend. Sealt saame teada nii meie kirikus kui kaugemal toimuvast, seal on välja pakutud eestpalve teemasid, seal on pühapäevased jutlused ja palju kaasamõtlemise teemasid, on lihtsalt inimese haridusele olulist.

EK saab jätkuvalt tellida ka koguduse kaudu. Selleks tuleb oma soovist teada anda ning vormistada pangas püsikorraldusega annetus kogudusele vähemalt 2,40 eurot kuus (see on EK tellimise hind). Koguduse kaudu tellides saate tuleval aastal annetuse summalt tulumaksu tagasi.

EK aastatellimus on väga hea kingitus mistahes tähtpäeval.

Kui olete oma lehe läbi lugenud, siis jätke see sobilikku kohta, kus teisedki seda lugeda saaksid.

Võrguvariant

»Tagasi