» Külalistetoad ja saalid
Külalistetoad ja saalid

Kogudusele on tagastatud ajalooline pastoraat. Selle juba ohtlikus olukorras olnud hoone renoveerimiseks leidis kogudus ka riigi eelarve vahendid, mille kasutamise tingimuseks oli, et pastoraat antakse hoonestusiguse lepinguga kolmekmne kuueks aastaks Palamuse vallale. Selle lepingu alusel jid pastoraadis koguduse kasutusse lisaks kantseleile ka klalistetoad ja konverentsi saal, mille lalpidamiskulud tuleb kogudusel kanda.

Kogudusel on kolm klalistetuba, igahes toaletruum ja 2-5 voodikohta (kokku 10). On ka madratsid, mis on vimalik veel lisaks prandale laotada.
Et pastoraadi lalpidamise kulusid katta, selleks palume bida soovijatelt annetust vhemalt 15 inimese kohta. Muidugi vib ka rohkem anda - kik see raha lheb koguduse t toetuseks.

Konverentsisaal kohvitegemise vimalusega mahutab lahedalt 30 inimest, kuid selles on peetud snnipevi ka 40 inimesega laua mber. Selle kasutamise eest palume kogudusele annetust 10 kasutuse tunni kohta.

Teavet klalistetubade ja saalide kohta saab juhatuse esimehelt tel514 8723, Arne Tegelmann.